RNC55K51R1FRB14
MFR.Part #
RNC55K51R1FRB14
JLCPCB Part #
C1410374
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors