RNC55K4991FRRE7
MFR.Part #
RNC55K4991FRRE7
JLCPCB Part #
C3381200
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors