RNC55K4991FRBSL
MFR.Part #
RNC55K4991FRBSL
JLCPCB Part #
C1412158
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors