RNC55K4990FMB14
MFR.Part #
RNC55K4990FMB14
JLCPCB Part #
C1410349
Description
-65℃~+175℃ 125mW 499Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors