RNC55K4021FRB14
MFR.Part #
RNC55K4021FRB14
JLCPCB Part #
C1410678
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors