RNC55K3830DRBSL
MFR.Part #
RNC55K3830DRBSL
JLCPCB Part #
C3574398
Description
-65℃~+175℃ 125mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors