RNC55K2491FRB14
MFR.Part #
RNC55K2491FRB14
JLCPCB Part #
C1410099
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors