RNC55K1582FRB14
MFR.Part #
RNC55K1582FRB14
JLCPCB Part #
C1410258
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.8kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors