RNC55J9881FRB14
MFR.Part #
RNC55J9881FRB14
JLCPCB Part #
C1439546
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors