RNC55J9761BRRE865
MFR.Part #
RNC55J9761BRRE865
JLCPCB Part #
C3360926
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors