RNC55J9651BSR36
MFR.Part #
RNC55J9651BSR36
JLCPCB Part #
C3577956
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors