RNC55J9533BSB14
MFR.Part #
RNC55J9533BSB14
JLCPCB Part #
C1470222
Description
-65℃~+175℃ 125mW 953kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors