RNC55J9421BMRE5
MFR.Part #
RNC55J9421BMRE5
JLCPCB Part #
C3502329
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors