RNC55J9313DSB14
MFR.Part #
RNC55J9313DSB14
JLCPCB Part #
C1460202
Description
-65℃~+175℃ 125mW 931kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors