RNC55J9311BRB14
MFR.Part #
RNC55J9311BRB14
JLCPCB Part #
C1456379
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors