RNC55J9092BRB14
MFR.Part #
RNC55J9092BRB14
JLCPCB Part #
C3399914
Description
-65℃~+175℃ 125mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors