RNC55J9002BSB14
MFR.Part #
RNC55J9002BSB14
JLCPCB Part #
C1439039
Description
-65℃~+175℃ 125mW 90kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors