RNC55J8662BRR36
MFR.Part #
RNC55J8662BRR36
JLCPCB Part #
C3437924
Description
-65℃~+175℃ 125mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors