RNC55J8661DSB1465
MFR.Part #
RNC55J8661DSB1465
JLCPCB Part #
C3511677
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors