RNC55J8351BSRE8
MFR.Part #
RNC55J8351BSRE8
JLCPCB Part #
C3413884
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.35kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors