RNC55J8160BSBSL
MFR.Part #
RNC55J8160BSBSL
JLCPCB Part #
C1459485
Description
-65℃~+175℃ 125mW 816Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors