RNC55J7873BSR36
MFR.Part #
RNC55J7873BSR36
JLCPCB Part #
C3410357
Description
-65℃~+175℃ 125mW 787kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors