RNC55J7870BRB14
MFR.Part #
RNC55J7870BRB14
JLCPCB Part #
C1454755
Description
-65℃~+175℃ 125mW 787Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors