RNC55J6813FRB14
MFR.Part #
RNC55J6813FRB14
JLCPCB Part #
C3515850
Description
-65℃~+175℃ 125mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors