RNC55J6651BSR36
MFR.Part #
RNC55J6651BSR36
JLCPCB Part #
C3431593
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors