RNC55J5762DSRE8
MFR.Part #
RNC55J5762DSRE8
JLCPCB Part #
C3364063
Description
-65℃~+175℃ 125mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors