RNC55J5691BRB14
MFR.Part #
RNC55J5691BRB14
JLCPCB Part #
C3490241
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.69kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors