RNC55J5361FRR36
MFR.Part #
RNC55J5361FRR36
JLCPCB Part #
C3379379
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors