RNC55J5230BSR3665
MFR.Part #
RNC55J5230BSR3665
JLCPCB Part #
C3505266
Description
-65℃~+175℃ 125mW 523Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors