RNC55J51R0BSRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J51R0BSRE6
JLCPCB Part #
C1825463
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 51Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors