RNC55J5173DSRE8
MFR.Part #
RNC55J5173DSRE8
JLCPCB Part #
C3410751
Description
-65℃~+175℃ 125mW 517kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors