RNC55J5173DSB14
MFR.Part #
RNC55J5173DSB14
JLCPCB Part #
C1461011
Description
-65℃~+175℃ 125mW 517kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors