RNC55J5173BSM22
MFR.Part #
RNC55J5173BSM22
JLCPCB Part #
C3398824
Description
-65℃~+175℃ 125mW 517kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors