RNC55J5170BSRE7
MFR.Part #
RNC55J5170BSRE7
JLCPCB Part #
C3510882
Description
-65℃~+175℃ 125mW 517Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors