RNC55J5051BSR36
MFR.Part #
RNC55J5051BSR36
JLCPCB Part #
C3391996
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors