RNC55J5001BSRE7
MFR.Part #
RNC55J5001BSRE7
JLCPCB Part #
C3446363
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors