RNC55J4992BRR36
MFR.Part #
RNC55J4992BRR36
JLCPCB Part #
C1813668
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors