RNC55J4991FRB14
MFR.Part #
RNC55J4991FRB14
JLCPCB Part #
C1440884
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors