RNC55J4422BSR36
MFR.Part #
RNC55J4422BSR36
JLCPCB Part #
C1813696
Description
-65℃~+175℃ 125mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors