RNC55J4321BSRSL
MFR.Part #
RNC55J4321BSRSL
JLCPCB Part #
C1820371
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors