RNC55J4320BRB14
MFR.Part #
RNC55J4320BRB14
JLCPCB Part #
C3541299
Description
-65℃~+175℃ 125mW 432Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors