RNC55J4072BRB14
MFR.Part #
RNC55J4072BRB14
JLCPCB Part #
C1454999
Description
-65℃~+175℃ 125mW 40.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors