RNC55J4022DSRSL65
MFR.Part #
RNC55J4022DSRSL65
JLCPCB Part #
C6407824
Description
-65℃~+175℃ 125mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors