RNC55J4021BMR36
MFR.Part #
RNC55J4021BMR36
JLCPCB Part #
C3492815
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors