RNC55J3830DSB14
MFR.Part #
RNC55J3830DSB14
JLCPCB Part #
C1453290
Description
-65℃~+175℃ 125mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors