RNC55J3613FRB14
MFR.Part #
RNC55J3613FRB14
JLCPCB Part #
C1439175
Description
-65℃~+175℃ 125mW 361kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors