RNC55J3603BRB14
MFR.Part #
RNC55J3603BRB14
JLCPCB Part #
C1449476
Description
-65℃~+175℃ 125mW 360kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors