RNC55J3572BRR36
MFR.Part #
RNC55J3572BRR36
JLCPCB Part #
C3510294
Description
-65℃~+175℃ 125mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors