RNC55J3401BSRE565
MFR.Part #
RNC55J3401BSRE565
JLCPCB Part #
C3413490
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors