RNC55J3011BPRE765
MFR.Part #
RNC55J3011BPRE765
JLCPCB Part #
C3561734
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors